“Matura z historii” – powtórki dla maturzystów

Drogie Kandydatki, Drodzy Kandydaci na studia, w imieniu Studenckiego Koła Dydaktyków Historii, działającego przy Wydziale Historii UW gorąco zapraszamy do powtórek maturalnych z poszczególnych epok. Powtórzenie teorii do egzaminu maturalnego prezentujemy pod poniższymi linkami.
WARSZTATY
Warsztaty online odbędą się w dniach 22-26 kwietnia 2024 r., online (Google Meet), codziennie o 17.00. Na warsztaty nie obowiązują zapisy, wystarczy wejść w podane niżej linki w dniu wydarzenia.

Harmonogram spotkań:

W planach mamy rozwiązywanie zadań maturalnych na żywo z prowadzącym oraz porady do tego, jak najlepiej napisać maturę i dostać się na wymarzone studia!
Zapraszamy i do zobaczenia! Przygotujcie się na tegoroczną maturę z historii razem z nami!
Wydarzenie na Facebooku (aby nie zapomnieć o nadchodzących warsztatach zachęcamy do klikania “Zainteresowany(a)/Wezmę udział” przy każdej dacie wydarzenia, dzięki czemu przed samym wydarzeniem otrzymacie powiadomienia przypominające o spotkaniu)